aktualności

Przekaż 1 % podatku

Przekaż 1 % podatku na rzecz Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Brzozowie

Informujemy, iż uruchamiamy akcję wpłat 1% podatku dochodowego na rozwój sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Naszym celem jest popularyzacja wszystkich rodzajów sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, dlatego też zachęcamy Państwa do współpracy, dzięki której PZLZS w Brzozowie pozyska środki finansowe na rozwój kultury fizycznej szeroko rozumianej.

W myśl przepisów 1% podatku dochodowego za 2020 r. na rzecz organizacji pożytku publicznego mogą przekazać:

- podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych;

- podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych;

- podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą.

Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT -36L, PIT-37, PIT 38, lub PIT-28) podając nasz:

numer KRS:0000036617

Tryumf Brzozovii w Memoriale im. Z. Barańskiego

Z udziałem pięciu drużyn z terenu powiatu brzozowskiego odbył się XV Memoriał im. Zbyszka Barańskiego w piłce nożnej w kategorii oldboy. Tegoroczna impreza z udziałem drużyn z Humnisk, Haczowa, Bliznego, Izdebek i Brzozowa miała miejsce 26 lipca na stadionie MOSiR w Brzozowie.

Z uwagi na liczbę startujących ekip turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” w czasie 2 x 10 minut. Faworytem zawodów wydawała się być ekipa miejscowych, która wygrała kilka ostatnich edycji i w mocnym składzie zjawiła się w sobotnie popołudnie. Ekipa z Brzozowa po ciekawych pojedynkach wygrała kolejno z Haczowem 1 – 0, Bliznem 3 – 0, Izdebkami 1 – 0, by na koniec bezbramkowo zremisować z Humniskami. Wynik tego ostatniego spotkania nie miał jednak żadnego znaczenia, gdyż już wcześniej brzozowianie zapewnili sobie turniejowy tryumf. Zwycięzcy z 10 pkt. na koncie wyprzedzili Haczów (9 pkt.) oraz Izdebki (6 pkt.). Czwarte miejsce przypadło Humniskom (2 pkt.), a stawkę uzupełnił team z Bliznego (1 pkt.).

Czytaj więcej...