aktualności

Piłkarska Kadra Czeka 2022

31 maja w Brzozowie z udziałem drużyn LKS Izdebki, GKS Górnik Grabownica, ULKS Grabowianka Grabówka oraz gospodarzy – Brzozovii MOSiR odbył się finał powiatowy 38 Ogólnopolskiego Turnieju LZS Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka” im. Stanisława Tymowicza. Zawody zorganizowane przez Powiatowe Zrzeszenie LZS w Brzozowie były doskonałą formą konfrontacji i sprawdzianem piłkarskich umiejętności dla dzieci urodzonych z rocznika 2007 i młodszych.

Turniej po przeprowadzonym wcześniej losowaniu rozpoczęły mecze półfinałowe, w których Grabówka zmierzyła się z Grabownicą, a Izdebki z Brzozowem. Pierwsze spotkanie od początku do końca przebiegło pod dyktando zespołu z Grabówki. Podopieczni Jacka Adamskiego lepiej operowali piłką i swoją wyższość potwierdzili zdobyciem 4 bramek, meldując się w ścisłym finale. Jeśli chodzi o drugi półfinał to był on już zdecydowanie bardziej zacięty. W regulaminowym czasie padł bezbramkowy remis i zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne. Lepiej wykonywali je zawodnicy Izdebek i to oni mogli cieszyć się z wygranej.

Czytaj więcej...

XIII Piknik Rowerowy „Błękitną Wstęgą Sanu”

Liczna grupa dzieci, młodzieży i dorosłych - amatorów turystyki rowerowej wzięła udział w organizowanym 18 czerwca XIII Pikniku Rowerowym „Błękitną Wstęgą Sanu”. Po raz pierwszy w historii jego start i metę umiejscowiono
w Parku Gminnym w Temeszowie. Ładnie zagospodarowany i utrzymany teren oraz jego wyposażenie stwarzały znakomite warunki do realizacji tego przedsięwzięcia, co również podkreślali przybyli uczestnicy.

W tegorocznej edycji pikniku udział wzięło ponad 50 uczestników zorganizowanych w 15 drużynach, które do wyboru miały przejazd jedną z dwóch przygotowanych tras: krótszą - „Hobby” liczącą 17 km (Temeszów – Krzemienna – Jabłonica Ruska – Hroszówka – Ulucz – Witryłów – Temeszów) oraz dłuższą „Mega” o długości 34 km (Temeszów – Krzemienna – Siedliska – Huta Poręby – Borownica – Ulucz – Witryłów – Temeszów). Organizatorzy zapewnili startującym pełną obsługę techniczną, a podczas przejazdu podobnie jak w latach poprzednich każda ekipa musiała się zjawić na czterech stanowiskach kontrolnych, gdzie zdobywała punkty do ustalenia klasyfikacji końcowej.

Czytaj więcej...

IV memoriał Ryśka Samca

Polonia Kopytowa wygrywa w IV memoriale Ryśka Samca.
W dniu 27 luty 2022 MOSiR Brzozów zorganizował turniej piłkarski dla dzieci z rocznika 2007 i młodsi, poświęcony pamięci Ryszarda Samca. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach. Mecze w fazie grupowej trwały 10 minut ciągłej gry, a w fazie pucharowej 15 minut. Rozgrywki przeprowadzono w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego nr.1 w Brzozowie. Sędziami turnieju byli Wojciech Heret oraz Michał Pilszak. Tak prezentowały się wyniki oraz końcowa tabela.
Grupa "A"
1. Polonia Kopytowa - 7 punktów
2. Brzozovia MOSiR Brzozów -5 punktów
3. Grabowianka Grabówka II - 2 punkty
4. Górnik Grabownica - 1 punkt
Grupa "B"
1. Grabowianka Grabówka - 7 punktów
2. Progres Kawęczyn - 7 punktów
3. Brzozovia MOSiR Brzozów II - 1 punkt
4. LKS Górki - 1 punkt

Czytaj więcej...