aktualności

"Gloria Victis 2017" w Izdebkach

Starostwo Powiatowe w Brzozowie oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Brzozowie zapraszają serdecznie wszystkich sympatyków piłki nożnej na Powiatowy Turniej Piłkarski Seniorów "Gloria Victis 2017". Turniej odbędzie się 30 lipca (niedziela) 2017 r. na stadionie sportowym w Izdebkach. W imprezie oprócz gospodarzy wezmą udział drużyny z Przysietnicy, Jasienicy Rosielnej i Haczowa. Początek imprezy - godz. 14.00.

33 edycja Powiatowego Turnieju ”Piłkarska Kadra Czeka” dla Brzozowa

17 maja br. na stadionie sportowym w Jasienicy Rosielnej odbyła się 33 edycja Powiatowego Turnieju ”Piłkarska Kadra Czeka” im.St. Tymowicza.

Organizatorem imprezy byli: Starostwo Powiatowe w Brzozowie, Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Brzozowie, Podkarpackie Zrzeszenie LZS w Rzeszowie, GOK w Jasienicy Rosielnej i GLKS Błękitni Jasienica

W turnieju wzięły udział trzy zespoły LKS MOSiR Brzozów, GLKS Błękitni Jasienica i Gimnazjum Domaradz.

Po ciekawym pojedynku:

1. Domaradz - Jasienica 2:1

2. Brzozów - Domaradz 7:0

3. Brzozów - Jasienica 5:1

Czytaj więcej...

Finałowy Turniej Ligi Powiatowej Siatkówki sezonu 2016/2017

W zasadniczej fazie rozgrywek uczestniczyły zespoły: Błękitni Jasienica Rosielna i Mansard Sanok, Obcy Belfer Sanok, Vivio Brzozów, Later Rymanów Sieniawa.

          Finał powiatowy rozegrany 29 kwietnia 2017 r w Jasienicy Rosielnej pomiędzy zespołami Mansard Sanok- Błękitni Jasienica Rosielna zakończył się wynikiem 3:1 dla Sanoka. Spotkanie stało na dobrym poziomie i było zacięte. Oba zespoły reprezentować będą powiat brzozowski na turnieju między powiatowym z  powiatem krośnieńskim, który rozegrany zostanie na sali sportowej przy ZSP w Kopytowej 5 maja br.

          Puchary, dyplomy, nagrody w postaci sprzętu sportowego na ręce kapitanów wszystkich uczestniczących zespołów wreczali przedstawiciele PZ LZS w Brzozowie z Przewodniczącym Leszkiem Gierlachem.

Czytaj więcej...