aktualności

Finałowy Turniej Ligi Powiatowej Siatkówki sezonu 2016/2017

W zasadniczej fazie rozgrywek uczestniczyły zespoły: Błękitni Jasienica Rosielna i Mansard Sanok, Obcy Belfer Sanok, Vivio Brzozów, Later Rymanów Sieniawa.

          Finał powiatowy rozegrany 29 kwietnia 2017 r w Jasienicy Rosielnej pomiędzy zespołami Mansard Sanok- Błękitni Jasienica Rosielna zakończył się wynikiem 3:1 dla Sanoka. Spotkanie stało na dobrym poziomie i było zacięte. Oba zespoły reprezentować będą powiat brzozowski na turnieju między powiatowym z  powiatem krośnieńskim, który rozegrany zostanie na sali sportowej przy ZSP w Kopytowej 5 maja br.

          Puchary, dyplomy, nagrody w postaci sprzętu sportowego na ręce kapitanów wszystkich uczestniczących zespołów wreczali przedstawiciele PZ LZS w Brzozowie z Przewodniczącym Leszkiem Gierlachem.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Halowej o Puchar Starosty Brzozowskiego

8 kwietnia 2017 r w sali sportowej LO w Brzozowie został rozegrany Turniej Piki Halowej o Puchar Starosty Brzozowskiego. W turnieju udział wzięli zawodnicy amatorzy powyżej 35 roku życia. Grano systemem każdy z każdym, a ostateczna tabela wygląda następująco: 

1- Herosi. Pl Brzozów 7 pkt.

2- Brzozovia Brzozów 6 pkt,

3- Parnas Stara Wieś 4 pkt i

4-m KS Blizne 0 pkt. 

Czytaj więcej...

Informacja

W dniu 9 marca 2017 godz. 17.00 w hotelu ALTA odbędzie się
XVII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca  Powiatu Brzozowskiego za 2016 roku. 

KOMINUKAT

W związku z nieporozumieniem odnośnie regulaminu i formy rozgrywek Halowa Liga Oldboy zostaje zawieszona do czasu dostosowania regulaminu do startujących zespołów.