aktualności

XIV Piknik Rowerowy „Błękitną Wstęgą Sanu”

DSC 2157

Urokliwy park wiejski w Temeszowie był miejscem spotkania miłośników turystyki rowerowej, którzy po raz czternasty wzięli udział w corocznym Pikniku Rowerowym „Błękitną Wstęgą Sanu”. Impreza odbyła się 8 lipca, a zorganizowana została przez Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Brzozowie, przy współudziale Starostwa Powiatowego w Brzozowie, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzozowie oraz Urzędu Gminy w Dydni.

Wspaniała pogoda, cudowna przyroda okolic doliny Sanu, znakomity nastrój uczestników, a przede wszystkim wzorowa organizacja – to wszystko przyczyniło się do niewątpliwego sukcesu organizacyjnego tego sportowo – rekreacyjnego przedsięwzięcia.

Czytaj więcej...

Przekaż 1,5 % podatku

Przekaż 1,5 % podatku na rzecz 

Powiatowe Zrzeszenie
Ludowe Zespoły Sportowe w Brzozowie

Informujemy, iż uruchamiamy akcję wpłat 1,5 % podatku dochodowego na rozwój sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Naszym celem jest popularyzacja wszystkich rodzajów sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, dlatego też zachęcamy Państwa do współpracy, dzięki której PZLZS w Brzozowie pozyska środki finansowe na rozwój kultury fizycznej szeroko rozumianej.

W myśl przepisów 1,5% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego mogą przekazać:

- podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych;

- podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych;

- podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą.

Aby przekazać 1,5 % podatku należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT -36L, PIT-37, PIT 38, lub PIT-28) podając nasz:

numer KRS:0000036617

XVII Memoriał im. Zbyszka Barańskiego

Drużyny piłkarskie oldboyów z terenu powiatu brzozowskiego już po raz siedemnasty uczciły pamięć zmarłego przed kilkunastu laty byłego zawodnika oraz trenera Brzozovii Zbyszka Barańskiego i 11 czerwca przy pięknej, słonecznej pogodzie rywalizowały na obiektach MOSIR w memoriale organizowanym przez Powiatowe w Zrzeszenie LZS
w Brzozowie. W zawodach, które na stałe wpisały się do corocznego kalendarza imprez sportowych Zrzeszenia wystąpiły zespoły z Izdebek, Bliznego, Humnisk i Brzozowa. Turniej rozegrany systemem „każdy z każdym” zakończył się zwycięstwem ekipy Brzozovii, która w swoich trzech spotkaniach odniosła komplet zwycięstw. Tryumfatorzy dość pewnie pokonali kolejnych rywali zwyciężając Blizne 3 – 1, Humniska 4 – 1 oraz Izdebki 6 – 0. Do ciekawej rywalizacji o kolejne miejsca doszło w walce pomiędzy Humniskami i Bliznem. Obydwie ekipy solidarnie przegrały swoje mecze ze zwycięzcami, ale też wygrały potyczki z ekipą Izdebek. W ich bezpośrednim starciu padł remis 1 – 1 i o tym, kto zajmie drugą pozycję zdecydował lepszy bilans bramkowy w całych zawodach. Tutaj minimalnie lepszym mógł się pochwalić zespół z Humnisk i to jemu przypadło miejsce drugie. Na trzeciej pozycji uplasowało się Blizne, a czwarte były Izdebki.

Czytaj więcej...