Piłkarska Kadra Czeka

Po raz 35 w Polsce organizowane są zawody piłkarskie z cyklu „Piłkarska Kadra Czeka” im. St. Tymowicza. W turniejach tegorocznych uczestniczyli piłkarze urodzeni w roku 2004 i młodsi. Na terenie powiatu brzozowskiego w dniu 06.06.2019 r. na stadionie sportowym LKS „ Górki” zorganizowany został finał powiatowy tego turnieju przez Powiatowe Zrzeszenie LKS i Starostwo Powiatowe w Brzozowie. Współorganizatorami tego finału byli także Wojewódzkie Zrzeszenie LKS w Rzeszowie oraz gospodarze turnieju Klub Sportowy LKS Górki. W turnieju uczestniczyli piłkarze z klubów a mianowicie; ULKS Blizne, LKS Hłudno, LKS Górki i LKS Izdebki.

Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym, a w trakcie poszczególnych pojedynków uzyskano następujące wyniki:

1. LKS Górki – LKS Hłudno 0:7
  2. ULKS Blizne – LKS Izdebki 7:0
  3. LKS Hłudno – ULKS Blizne 0:4
  4. LKS Górki – LKS Izdebki 1:5
  5. LKS Hłudno – LKS Izdebki 1:2
  6. ULKS Blizne – LKS Górki 7:0

Tabela końcowa turnieju przedstawiała się następująco:

1. ULKS Blizne 9 pkt, bramki 18-1
  2. LKS Izdebki 6 pkt, 7-9
  3. LKS Hłudno 3 pkt 8-5
  4. LKS Górki 0 pkt 1-19

Zwycięzcy turnieju, młodzi piłkarze ULKS Blizne reprezentować będą nasz powiat na finale wojewódzkim organizowanym przez Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Rzeszowie. Organizatorzy tego turnieju serdecznie dziękują wszystkim młodym piłkarzom i ich trenerom za wspaniałe pojedynki piłkarskie i wysoki poziom sportowy oraz wzorową postawą fair play. Szczególne gratulacje składają trenerowi Marianowi Wójtowiczowi i jego znakomicie prezentującej się pod każdym względem drużynie piłkarskiej, stąd też życzymy dalszych sukcesów w dalszych rozgrywkach tego cyklu. Słowa szczególnych podziękowań organizatorzy kierują także pod adresem Starostwa Powiatowego w Brzozowie za wspaniałe puchary, Wojewódzkiemu Zrzeszeniu LZS w Rzeszowie za nagrody rzeczowe (getry i piłki) oraz za wyżywienie uczestników oraz gospodarzom imprezy działaczom LKS Górki za wzorowe przygotowanie obiektu i wspaniałą organizację całej imprezy. Podczas zakończenia nagrody, puchary i dyplomy wręczali Józef Krzywonos, Prezes LKS Górki Grzegorz Konopka i Skarbnik PZ LZS w Brzozowie Grzegorz………. (brak nazwiska).

Rozgrywki piłkarskie prowadzili wzorowo sędziowie OKS Krosno panowie Nycz Michał, Rajchel Krzysztof i Irzyk Marcin. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali Przewodniczący PZ LZS w Brzozowie Leszek Gerlach oraz Henryk Dąbrowiecki – wiceprzewodniczący PZ LZS.

PKC 1

PKC 2