Finałowy Turniej Ligi Powiatowej Siatkówki sezonu 2016/2017

W zasadniczej fazie rozgrywek uczestniczyły zespoły: Błękitni Jasienica Rosielna i Mansard Sanok, Obcy Belfer Sanok, Vivio Brzozów, Later Rymanów Sieniawa.

Finał powiatowy rozegrany 29 kwietnia 2017 r w Jasienicy Rosielnej pomiędzy zespołami Mansard Sanok- Błękitni Jasienica Rosielna zakończył się wynikiem 3:1 dla Sanoka. Spotkanie stało na dobrym poziomie i było zacięte. Oba zespoły reprezentować będą powiat brzozowski na turnieju między powiatowym z  powiatem krośnieńskim, który rozegrany zostanie na sali sportowej przy ZSP w Kopytowej 5 maja br.

Puchary, dyplomy, nagrody w postaci sprzętu sportowego na ręce kapitanów wszystkich uczestniczących zespołów wreczali przedstawiciele PZ LZS w Brzozowie z Przewodniczącym Leszkiem Gierlachem.

Organizator PZ LZS w Brzozowie zapewnił obfity posiłek dla zawodników oraz wodę mineralną ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Brzozowie.

Turniej przebiegł w przyjaznej atmosferze.

Leszek Gierlach

FS 2016 201 1