Turniej Piłki Halowej o Puchar Starosty Brzozowskiego

8 kwietnia 2017 r w sali sportowej LO w Brzozowie został rozegrany Turniej Piki Halowej o Puchar Starosty Brzozowskiego. W turnieju udział wzięli zawodnicy amatorzy powyżej 35 roku życia. Grano systemem każdy z każdym, a ostateczna tabela wygląda następująco:

1- Herosi. Pl Brzozów 7 pkt.

2- Brzozovia Brzozów 6 pkt,

3- Parnas Stara Wieś 4 pkt i

4-m KS Blizne 0 pkt.

Skład Herosów: G. Wojtowicz, W. Kozubal, D. Siekaniec, M. Bednarczyk, W. Sobolak, K. Celejowski, P. Wojtal, T. Zakielarz, D. Fiołek, B. Fiołek. Organizatorzy: Starostwo Powiatowe i Powiatowe Zrzeszenie lZS w Brzozowie dołożylo wiele starań, by zawody przebiegły sprawnie, a sędziowie Marcin Irzyk i Mateusz Heret sędziowali spotkania wzorowo.  Puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy wręczał przewodniczący struktur powiatowych Zrzeszenia LZS w Brzozowie Leszek Gierlach.

TPH 1

TPH 2