Powiatowy Turniej Szachowy o „Złotą Wieżę” 5.11.2016

W dniu 5 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie odbył się Powiatowy Turniej Szachowy o „Złotą Wieżę”. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn 4 osobowych. Zawody rozgrywane były systemem kołowym każdy z każdym z czasem 15 minut na zawodnika. Po rozegraniu 5 rund najlepsza okazała się drużyna LKS Parnasu Stara Wieś grająca w składzie: Pulik Krzysztof, Woźniak Maciej, Tomkiewicz Dawid oraz Fic Joanna. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z UKS SP 1 w Brzozowie w składzie: Stapiński Szymon, Żak Piotr, Kozubal Aleksandra oraz Mazurek Maja. Na najniższym podium stanęła drużyna z Rymanowa Zdroju, która grała składem: Duplaga Zbigniew, Halecki Grzegorz, Jamrugiewicz Szymon oraz Jamrugiewicz Weronika. Pozostałe miejsca zajęły drużyny: Absolwenci Gimnazjum Golcowa, Brzozów III oraz Team Sowińscy.

Na zakończenie turnieju Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Brzozowie Leszek Gierlach oraz sędzia główny Kazimierz Kozubal wręczyli drużynom puchary, dyplomy oraz komplety szachów.

DSC01587 DSC01589 DSC01590 DSC01591 DSC01592 DSC01597